Изложби

1997 г. 15 декември
1. промоция на фирмен календар “Видима” – 98, детски рисунки на школите, гр.Севлиево

1998 г.
2. февруари – Васко Василев
3. март – Румен Кокалов, Павлина Василева, Петко Петков
4. април – детски рисунки, школите
5. май – Диана Софрониева
6. юни – Валентин Ангелов
7. юли – Стефка Цонева
8. септември – Силвия Христова
9. октомври – детски пленер в с.Шумата, школите
10. ноември – севлиевски художници /Слави Златанов, Павлина Василева, Кина Хицова, Стефка Цонева, икони, дърворезба и др./
11. декември – Иван Кънчев

1999 г.
12. януари – галерия “Зоя”, гр.Плевен
13. февруари – Музей за детско творчество, гр.Санкт-Петербург, Русия
14. февруари - Наталия Велева
15. март – Керамично уч-ще, Ивелина Кунева
16. април – Иван Маринов 
17. април – детски пленер в с.Равда, школите18. май – Цветан Колев
19. май – детски рисунки, 20 год. на ЦДГ “Пролет”, гр.Севлиево
20. юни – Павлина Чуховска
21. юни – детски рисунки, школите
22. юли – изложба от фонда на галерия “Видима”
23. септември – Илия Тончев
24. септември – Бисерка Вълканова, Димитър Качев
25. октомври – Иван Бараков26. октомври – Хрисанд Хрисандов
27. ноември – детски пленер в с.Батошево и Етъра, школите
28. декември – коледна изложба на севлиевски художници

2000 г.
29. януари – Орлин Чуховски, Трифон Калфов30. февруари – Петър Милев, Светлозар Пармаков
31. март – Сашо Камбуров
32. март – Керамично уч-ще гр. Севлиево
33. април – Любен Ангелов
34. април – Вилхелм Минчев
35. май – резбарско ателие гр. Трявна
36. май – детски рисунки, 30 год. на ЦДГ “Първи юни”
37. юни – детски рисунки, школите
38. юни – Владимир Цоневски
39. октомври – детски пленер в с.Старо Стефаново, школите
40. ноември – галерия “Арт – М”, гр. Трявна /Иван Христов-Грога, Христо Йорговски, Христо Танев, Николай Николов/
41. ноември – Антония Баракова, Маргарита Хрисандова, Снежана Велчева
42. декември – коледна изложба /Пенка Пенева, Ели Неделчева, Петър Петров, Кина Хицова, Колю Табаков, Борислав Боянов и др./

2001 г.
43. януари – Ема Вертерова
44. февруари – Юрий Ковачев
45. март – практика в Казанлък, Керамично уч-ще, гр.Севлиево
46. април – Александър Телалим, Руслан Коровков
47. май – Кеазим Исинов48. юни – рис. на деца от с.Боаза, Диана Софрониева
49. юли – детски рис., школите
50. октомври – Евгений и Румяна Босяцки
51. октомври – детската школа на Ема Вертерова, гр.Габрово
52. ноември – детски пленер в Троянски манастир, школите
53. декември – фото изложба на Деяна Денева
54. декември – детска изложба, школа по енкаустика гр.Габрово

2002 г.
55. януари – Колю Табаков
56. февруари – Огнян Цеков
57. март – детски рисунки от гр.Плевен
58. март – Керамично уч-ще, гр.Севлиево
59. април – изложба шарж и карикатура, Иван Деев
60. април – Ставри Калинов61. май – Снежана Славова
62. юни – детски пленер в с.Шумата, школите
63. юни – Сули Сеферов
64. септември – пленер на севлиевски х-ци в Троянски манастир
65. октомври – Николай Бузов
66. ноември – галерия “Леседра”, гр. София, колекция съвременно българско изкуство
67. декември – обща изложба “5 години галерия “Видима”

2003 г.
68. януари – Теню Желев
69. февруари – галерия “Артос”, гр. София, Величко Коларски и китайски рисунки и японски гравюри
70. март – Тома Трифоновски
71. март – уч-ще за приложно изкуство и стъкларство, гр.Валашке Мизержч, Чехия
72. март – Керамично уч-ще, гр. Севлиево
73. април – Константин Вълчев
74. май – детски пленер в Етъра, школите
75. юни – Георги Милчев–Годжи
76. юни – Валентин Узунов
77. юли – Александър Телалим, Атанас Мацурев
78. октомври – Антон Антонов
79. ноември – Найден Найденов
80. ноември – Володя Кенарев
81. декември – коледна изложба

2004 г.
82. януари – “Европейско лято – 2003”, детски рисунки от пленерите в Чехия и Италия, школите
83. февруари – Димитър Делийски
84. февруари – Лариса Илиева
85. март – Румяна и Борислав Русинови
86. април – Здравко Батембергски
87. юни – галерия “Масларски” /Светлин Русев, Свилен Блажев, Милко Божков, Георги Божилов–Слона/
88. юли – детски рисунки, школите
89. октомври – Сули Сеферов, Теофан Сокеров, Христина Петрова
90. октомври – Радка Боева
91. ноември – Владимир Пенев
92. ноември – детски пленери в с.Арбанаси и Пеещи скали
93. декември – Милко Божков, Стоян Цанев

2005 г.
94. януари – Живко Иванов
95. февруари – Сашо Костов
96. март – Ива, Тихомир и Георги Русинови 
97. април – Бисерка Динова
98. април – керамично уч-ще, гр.Севлиево
99. май – Станислав Памукчиев
100. юни – детски рисунки, школите
101. юни – Мая Андонова
102. юли – Ивайло Мирчев
103. септември – Олга Вълнарова
104. октомври – детски рисунки, шк. Сн.Велчева
105. октомври – Ели Неделчева
106. ноември – Пламен и Дея Вълчеви
107. декември – Александър Телалим

2006 г.
108. януари – Цветан Колев
109. февруари – Райна Йотова, Юлиян Месса
110. март – Спиридон Ганев
111. април – Доньо Донев
112. април – Стефан Петков
113. май – Керамично уч-ще, гр. Севлиево
114. май – детски рисунки, шк.Сн.Велчева
115. юли – детски пленер в с.Шумата, рисуване в/у стъкло
116. юли – Димитър Чолаков117. октомври – Николай Панайотов
118. ноември – Красимир Желев, Светозар Чилингиров
119. декември – изложба от фонда на НХГ, гр. София
120. декември – Ирена Лутинскайте

2007 г.
121. януари – детската шк., рък. Снежана Велчева, Златка Бобева /гр.Бургас/, изложба Батик
122. февруари – Цветан Четъшки, Хари Арабян123. март – Красимир Русев
124. април – изложба от фонда на НХГ, гр.София, Иван Мърквичка
125. май – детската шк., рък.Сн.Велчева
126. юни – Миглена Александрова
127. август – 1-ви международен симпозиум по ск-ра “Видима”, с.Шумата
128. септември – Димитър Рашков
129. октомври - Сирма Сарафова
130. ноември – 5 години “ЦДИИ – Видима”, участв.млади худ-ци: Велемира Георгиева, Искра Кръстева, Милица Янкова, Рени Ковачева, Теодора Боева, Христина Евгениева
131. декември – 10 –години галерия “Видима”

2008 г.
132. януари – Венета Дочева, акварел
133. февруари – проф. Николай Иванов
134. март – Средно училище по изкуства и стъкларство, гр. Валашке Мезиричи, Чехия
135. март – Арт клуб “Апостроф”
136. април – Колю Табаков и Петър Петров
137. май – Симеон Стоилов
138. юни – детска изложба с р-л Сн. Велчева
139. юни – Константин Вълчев – стъклопластика
140. октомври – Антон Антонов
141. ноември – «Първо национално детско арт ателие «Свят в цвят»1
42. ноември – Първи салон на актова фотография «Ерос»
143. ноември – Съвременна българска живопис – галерия “Видима” и галерия “Масларски”

2009 г.
144. януари – Пламен Пенов
145. февруари – Славка Денева
146. март – Кина Хицова
147. май – Стели Грънчаров
148. юни – детска изложба “Заедно творим красота”
149. юни – детска изложба с р-л Сн. Велчева
150. юли – фотография – Цончо Балканджиев
151. октомври – Кольо Мишев
152. ноември – Мария Матева


 2010 г.
153. януари – Васил Карадимов
154. февруари – Цвеатан Колев
155. март – Милко Божков
156. април – Анжела Минкова
157. май – Илия Банков
158. юни - детска изложба с р-л Сн. Велчева
159. юни – Цветан Четъшки
160. октомври – „Сребърна есен” – Николай Сърдъмов, Ангелина Цветкова, Богдана Топрева, Анжело Красини
161. ноември – Роберт Баръмов, графика
162. декември – Васил Иванов /СБХ, юбилейна изложба/


2011 г.
163. януари – Руски графици”Майстори на графиката”
164. февруари –Живопис –Ема Вертерова
165. март – арх.Спиридон Ганев166. април – Александър Телалим
167. май – Георге Фаркашиу и Иван Кънчев
168. юни – детска изложба с ръков.Снежана Велчева  
169. юли - Васко Славков – фотографити
170. септември – Василена Кенарева и Деян Никифоров
171. Колю Карамфилов и Стефан Божков   - Новата  Галерия
172. октомври ...
173. ноември –Деля Чаушева
174. декември-Любен Генов

2012 г.
175. януари – Мария Райчева – Живопис
176. Февруари – Георги Петров – Живопис
177. март – Василка Монева –Живопис
178. април – Антония Дочева–Живопис
179. май – Богдана Топрева,Виктор Павлов,Антоанета Рамжулска, Иво Борисов – изложба – бижута
180. юни – Детската школа на Снежана Велчева
181. юни- Тома Трифоновски и приятели182. август – Игор Колбасов – фотоизложба
183. септември – Мария и Валери Върбанови – Живопис
184. октомври – проф.Борислав Стоев185. ноември -  Стефан Георгиев – Живопис
186. декември – „Звезди във Венеция” – чернобяла фотография ,Фондация „Гершон – България”

2013 г.
187. януари –Сашо Филев –живопис,графика ,пластика
188. февруари –Иван Русев –живопис
189. март-Галина Павлова –графика
190. април –„В градината на душата”- живопис – Ралица Денчева
191. юни- „Да бъде светлина”- изложба – Детски Арт Център „Видима”
192. юли- Даниела Трейман –изложба –фотография
193. септември –„Рисувах докато имаше светлина” изложба – живопис - Георги Железаров
194. октомври – Аршак Нерсисян – живопис
195.ноември – Росен Дончев – живопис
196. декември – Международен Фотографски Салон – Варна


2014 г.
197. януари - Надя  Станчева - живопис              
198. февруари- Валентин Дончевски - живопис
199. март - Добриела Коева - живопис
200. м. май - Евгений Петров - живопис
201. м. юни - Годишна изложба на Детски арт център
202. м. юни - Теодора Драганова - медална скулптура и малка пластика
203.м. септември - Илия Банков - живопис
204.м. октомври - Изложба - миниатюрни графични творби "Ex-libris" от международен конкурс Варна 2014
205.м.ноември - "Романтични изкушения"- майстори на българската графика
206.м. декември - "Римски ангели" - изложба на Марианжела Анастасова

2015 г.
207.м. януари - Антон Антонов - живопис
208.м. февруари - Пламен Кирилов - живопис
209.м. март - "Траектория на изкуството"- изложба на студенти от ателие "Стъкло и керамика" на НБУ - София  
210.м. април - Юрий Ковачев - живопис
211.м. май - Месрур Сабит - живопис
212.м. юни - Годишна изложба на ДАЦ "Видима"
213.м. юни -Иванка Минчева - медална пластика и Марияна Райнова - колажи от хартия
214.м. юли - Ненчо Русев - живопис и пластика 
215.м. октомври - Надя Станчева и Аршак Нерсисян - изложба - живопис
216.м. ноември - Маргарита и Хрисанд Хрисандови - изложба - живопис
217.  10 ноември – изложба бижута „На изчезване“ зимна колекция на Петя Балева и Виктория Динева
218.  1 декември – изложба стъклопластика на Албена Димитрова и Моника Найденова

2016 г.
219. 12 януари – изложба живопис, Силвия Павлова
220. 25 февруари – изложба живопис, Григор Велев
221. 22 март – изложба живопис „Докосване“ на Ема Вертерова
222. 4 май - изложба живопис на Живка Маринова
223. 1 юни - годишна изложба на детски арт Център "Видима"
224. 15 юни - изложба живопис на Николай Панайотов
225. 1 септември - изложба "Парченца радост" на служители на заводите "Идеал Стандрат - Видима"
226. 12 септември - изложба малка пластика и живопис, Румяна Русинова
227. 12 октомври - изложба живопис, Ненко Чанев
228. 15 ноември - изложба малка пластика и живопис, Убавка Тончев,Константин Симеонов
229. 14 декември - изложба живопис, Димитър Георгиев

2017 г.
230. 11 януари - изложба съвременна чешка модерна бижутерия 
231. 6 ноември - Юбилейна изложба - 20 години галерия "Видима"